404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
У Німеччині уряд думає над новим СІЗО для порушників карантину
Getty Images

У німецькій федеральній землі Саксонія планують створити національну установу «примусового розміщення» для злісних порушників карантину і правил на час пандемії.

Як повідомляє Bild, нині влада ухвалює рішення про розташування нової установи. Це може бути будівля центру прийому біженців у Штауффенбергаллі, побудована у 2017 році.

Якщо затриманих вирішать «примусово розміщувати» в ній, будинок потрібно буде суттєве переобладнати.

Умови та вартість розміщення влада не уточнює.

Територію нової установи обгородять парканом, а спостерігатиме за затриманими в будівлі поліція.

Навесні 2020 року міністр охорони здоров’я Петра Кьоппінг хотіла саджати порушників карантину до психіатричних лікарень. Ці плани уряд відкинув, як і заклики до розміщення осіб, які відмовляють від карантину, в готелях або лікарнях (які перевантажені).

Міністерство соціальної політики підтвердило виданню плани реконструкції: «Наразі модернізується приміщення для проживання».

Затримання загрожуватиме злісним порушникам карантину. «Процедура відбувається поетапно: попередження, штраф, судовий наказ», — зазначили в міністерстві.

Цього Нового року через пандемію у Німеччині запровадили обмеження. Країна пережила незвично тиху новорічну ніч, що пояснюється запровадженим через пандемію локдауном. 

Chas News повідомляв, що політики Європи затягнули з купівлею вакцин від COVID-19. 

Через нові штами COVID-19 Меркель планує посилити карантин у Німеччині й запровадити «мегалокдаун»