404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
У Німеччині закривають рахунки Russia Today i Ruptly. У Кремлі пообіцяли жорстко відповісти
iStock

У Міністерстві закордонних справ Росії заявили, що РФ вживе жорстких заходів щодо німецьких ЗМІ в Росії, якщо Німеччина не забезпечить нормальну роботу російських ЗМІ.

Про це заявила речниця МЗС РФ Марія Захарова, повідомляє РИА «Новости».

За її словами, 26 лютого німецький Commerzbank повідомив відомство про закриття рахунків інформагентств «Russia Today Німеччина» і Ruptly. Доступ до здійснення фінансових операцій припинять з 31 травня, додала прессекретар.

«З усією серйозністю закликаємо Берлін схаменутися… В іншому випадку змушені будемо прийняти жорсткі заходи по відношенню до працюючих в Росії німецьких засобів масової інформації. Щиро скажу: правда, не хочеться. Так давайте не будемо створювати прецедент і привід», — сказала вона.

Захарова підкреслила, що «посилання на якісь корпоративні правила всерйоз прийматися не будуть, тому що це неправда». У Russia Today наголосили, що закриття рахунків  — це частина ширшої кампанії перешкоджання роботі каналу в Німеччині.

«RT намагається знайти заміну Commerzbank, але кілька фінансових установ, включаючи Helaba, Deutsche Bank, DZ Bank, BNP Paribas, ING, HSBC, UBS та HypoVereinsbank, або проігнорували запити RT, або відмовилися відкривати рахунки», — йдеться у повідомленні.

Chas News повідомляв, що США синхронно з ЄС запровадили нові санкції через арешт Навального

У Росії назвали санкції США «ворожим антиросійським випадом» та пообіцяли «відповідь»