404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
У Польщу завезуть 600 тис. доз вакцини від COVID-19 до кінця січня
Getty Images

З 26 грудня 2020-го року до кінця першої декади січня 2021-го компанія Pfizer завезе до Польщі загалом 600 тис. доз вакцини від коронавірусу.

Про це повідомляє RMF24, посилаючись на слова очільника канцелярії прем’єр-міністра Польщі Міхала Дворчика.

Якщо постачальник виконає свої зобов’язання, то наприкінці грудня — у перші дні січня до Польщі потраплять перші 300 тис. доз вакцини від COVID-19. До кінця першої декади січня надійде ще 300 тис. доз.

Дворчик підтвердив, що 26 грудня до Польщі має прибути перша партія вакцини кількістю близько 10 тис. доз. Їх розподілять між понад 70 лікарнями. Саму у цих медзакладах 27 грудня почнуть вакцинувати громадян Польщі.

За словами чиновника, у випадку наявності вакцини влада планує щомісяця робити щеплення 3,5 млн осіб.

Довідка

Польща закупила 62 млн доз вакцини у шести компаній. Спочатку у країні  вакцинуватимуть медиків і працівників соціальних служб. Потім щеплення робитимуть людям віком від 60 років, а також військовослужбовцям.

На наступному етапі вакцинуватимуться вчителі, працівники критичної інфраструктури, громадського транспорту, чиновники, задіяні у боротьбі з пандемією. На цьому етапі вакцинуватимуться особи віком до 60 років, які мають хронічні захворювання — хвороби легень, цукровий діабет, онкологічні захворювання, ожиріння.

І тільки потім у Польщі вакцинуватимуть й інших дорослих громадян держави.

Chas News повідомляв, що в Україні затвердили план вакцинації населення від COVID-19.

Напередодні Ватикан дозволив використовувати вакцину від COVID-19 з абортивних матеріалів.

Європейська комісія офіційно затвердила першу вакцину від коронавірусу виробництва Pfizer і BioNTech