Юрій Ігнат, речник командування Повітряних сил ЗСУ, розкрив, із яких локацій росія найчастіше завдає ракетних ударів по Україні.
Про це він розповів в інтерв'ю «РБК-Україна».
За словами речника, ворог веде обстріли із Білорусі, Чорного та Каспійського морів і своєї території.
«Наприклад, якщо їм треба завдати удари з півночі і їм вистачає дальності, то вони застосовують Ту-22М3 з російського аеродрому Шайковка ракетами Х-22. Це одна з найбільш руйнівних ракет з масою вибухової частини 960 кг», — пояснює Юрій Ігнат.
Ракети «Калібр» здебільшого запускають з акваторії Чорного моря. Там зараз перебувають кілька суден та два підводні човни.
Ракети Х-59 щодня випускають з літаків, які проводять патруль довкола українських кордонів. Також противник використовує протирадіолокаційні ракети Х-31 і Х-58.
Окрім цього окупанти запускають розроблені в радянські часи ракети Х-555. Більше читайте в матеріалі «Х-55 — що це за ракета та чи застосовують її на війні проти України».
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.