У Раду внесли законопроєкт про вільне переміщення військовозобов'язаних чоловіків Україною

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №7522, що пропонує дозволити вільне переміщення призовників, військовозобов'язаних та резервістів територією України без обов'язкового отримання дозволу на це у територіальному центрі (військкоматі).

Законопроєкт опубліковано на сайті Ради.

При цьому самого тексту законопроєкту на сайті ще немає — зазначено, що законопроєкт передали на розгляд керівництва Ради.

Однак один зі співавторів законопроєкту, народний депутат Дмитро Чорний, у своєму Facebook опублікував порівняльну таблицю законопроєкту.

Основна думка законопроєкту — змінити закон від 1992 року, яким регламентується порядок виїзду призовників, військовозобов'язаних та резервістів з місця проживання в межах України. Пропонується вилучити із закону вимогу про отримання відповідного дозволу у військкоматі. Нардепи сподіваються, що вже 8 або 9 липня законопроєкт буде розглядатися.

Ще один зі співавторів документа, нардеп Кирило Нестеренко, написав у своєму у своєму Facebook, що закон 1992 року, який дістався Україні від СРСР, застарів і не працює у XXI столітті.

Раніше повідомлялося, що військовозобов'язаним чоловікам для виїзду з місця проживання потрібен буде дозвіл з військкомату.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.