У російському мзс заявили про «неприпустимість ядерної війни»

Офіційна представниця мзс рф Марія Захарова заявила, що для росії неприпустима ядерна війна і вона ніколи не повинна бути розв'язана.

Про це повідомляє російське видання «ТАСС».

«Російська федерація повною мірою віддана принципу неприпустимості ядерної війни. Ми неодноразово говорили і підтверджували це. У такій війні не може бути переможців, вона ніколи не повинна бути розв'язана», — сказала Захарова.

За її словами, в «ядерній ескалації» нібито зацікавлені «НАТОцентричними структурами та НАТОцентричними країнами і тими, хто обслуговує в інформаційній сфері їхні інтереси».

«Ми не маємо наміру брати участь у цьому моторошному дискурсі, присвяченому накачуванню ядерної риторики…Наша позиція не зазнала жодних змін», — додала Захарова.

Раніше українська розвідка оцінила загрозу використання росією тактичної ядерної зброї проти України як «дуже високу». А у США заявили, що погрози путіна щодо застосування ядерної зброї необхідно сприймати «дуже серйозно».

Водночас ЗМІ з посиланням на офіційних представників в НАТО писали, що Альянс не бачить практичних змін у ядерній позиції росії.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

В РНБО пояснили активізацію новин про підготовку рф до ядерного удару