404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
У США в Каліфорнії горять ліси. Незвично тепла й суха погода сприяє пожежам
mike gilli @thefreeonline

В США тривають дві лісові пожежі, які виникли в окрузі Оріндж. Їхня загальна площа становить 33,6 кв. км. Для ліквідації вогню залучили близько 700 пожежників.

Незвично тепла, суха температура і сильний вітер по всій Каліфорнії призвели до того, що влада відключала електроенергію, щоб стримати загрозу спалахування електродротів, пише британське видання The Guardian.

Близько 355 тис. будинків та підприємств, що обслуговуються компанією Pacific Gas & Electric, яка базується в Сан-Франциско, лишилися без електрики в неділю та понеділок. Відключення вплинуло на близько мільйона жителів Каліфорнії, цитує чиновників NBCNews.

Тим часом ближче до пожежі в Сільверадо приблизно 20 тис. будинків та підприємств до ранку вівторка були  без електрики для забезпечення безпеки, повідомляє енергетична компанія «Едісон» з Південної Каліфорнії. Компанія заявила, що розглядає питання про відключення електроенергії ще для 20000 споживачів.

Двоє пожежників отримали важкі поранення, а десятки тисяч жителів Каліфорнії були змушені покинути свої домівки в понеділок, коли дві нові пожежі утворилися в окрузі Оріндж.

Близько 90800 жителям міста Ірвін влада наказала евакуюуватися через пожежу в Сільверадо та вогонь на Блакитному хребті, сказав Шейн Шервуд, начальник підрозділу пожежної служби округу Оріндж. Сильний вітер та низька вологість сприяли швидкому зростанню пожеж.

Двоє постраждалих пожежників, віком 26 та 31 року, були госпіталізовані після отримання опіків другого та третього ступеня у Сільверадо, цитує NYTimes повідомлення пожежної служби округу Оріндж.

 
Silverado Fire erupts in O.C., prompts evacuations

A brush fire that exploded in eastern Orange County Monday morning as winds pummeled Southern California prompted an evacuation order for thousands of Irvine residents and the partial closure of the 241 Freeway. https://ktla.com/news/local-news/wind-driven-brush-fire-sparks-in-santiago-canyon-area-residents-between-tustin-and-foothill-ranch-urged-to-be-vigilant/

Posted by KTLA 5 News on Monday, October 26, 2020

Пожежі на Західному узбережжі США не вщухають вже кілька місяців. Вогонь у Каліфорнії вже випалив рекордні 16,6 тис. кв. км лісових угідь, знищив 10488 будинків, підприємств та інших будівель. Також через них загинула 31 людина.

У декількох штатах вогонь знищив вже понад 2 млн гектарів.

Нагадуємо, Chas News писав про найбільші світові пожежі. Читайте матеріал Пісня лісу і полум'я.

 

США в огні. Жертвами лісових пожеж стали 28 людей