У США заявили про різкий сплеск антиукраїнської пропаганди в соцмережах
Unsplash

Ентоні Блінкен, державний секретар США, заявив про масовий сплеск антиукраїнської пропаганди в соціальних мережах. Востаннє такий рівень зафіксували перед анексією Криму.

Про це він повідомив на пресконференції.

«Останніми тижнями ми спостерігаємо масивний — більш ніж десятикратний — сплеск активності в соціальних мережах, що просуває антиукраїнську пропаганду. Він наближається до рівнів, які востаннє спостерігалися напередодні вторгнення Росії до України у 2014 році», — заявив Блінкен.

Він також занепокоєний перспективою вторгнення Росії на територію України так, як це було у 2014 році.

«Ми вже бачили цей сценарій раніше — у 2014 році, коли Росія востаннє вторглася до України. Тоді, як і зараз, значно збільшили чисельність збройних сил біля кордону. Тоді, як і зараз, вони посилили дезінформацію, щоб подати Україну агресором і виправдати заздалегідь сплановані воєнні дії. Ми знову бачили цю тактику протягом останніх 24 годин», — зазначив держсекретар.

Раніше Chas News писав, що розвідка повідомила про підготовку Росії до нападу на Україну наприкінці січня — на початку лютого.

За словами очільника розвідки, така атака, ймовірно, включатиме авіаудари, артилерійські та бронетанкові атаки, за якими послідують повітряно-десантні атаки на сході, десантні атаки в Одесі та Маріуполі та меншим вторгненням через Білорусь.

Лавров застеріг НАТО від обіцянок членства для України
Росія перекинула до східних кордонів України ще 10 тис. військових. Що відбувається?
Кулеба назвав стратегію з трьох елементів, що стримає агресію Росії