У Великій Британії собаку врятували з води, прив’язавши до дрона сосиску
Denmead Drone Search & Rescue / Facebook

Рятувальники організації Denmead Drone Search & Rescue, яка допомагає у розшуку зниклих тварин, врятували собаку Міллі з води за допомогою сосиски, прив’язаної до безпілотника.

Про це повідомляє The Guardian.

Міллі зникла 13 січня, відбігши від господарки Емми Оукс. Тварину знайшли наступного дня на прибережній мілині. Рятувальники намагалися дістатися собаки, але вона —  побоюючись людей, — відбігла на 100 м від берега і могла втопитися.

Тоді оператор дрону запропонував прив’язати до нього сосиску, щоб Міллі бігла за нею.

«Ідея була шалена», — каже Кріс Тейлор, голова Denmead Drone Search & Rescue. 

Сосиску для дрона приготувала жінка, що жила неподалік. План спрацював: Міллі пішла за сосискою і вибігла на мілину, звідки її успішно забрали й потім повернули власниці.

Собака Міллі, яку врятували за допомогою прив'язаної до безпілотника сосиски

«Якби ми не витягли її (Міллі — Прим. Ред.) з тої території, то прийшла б хвиля, і тварина могла б потонути. Такого ми раніше не робили: сосиски стали останнім заходом, бо допливти до неї на човні або будь-яким іншим способом ми не могли», — додає Тейлор.

Він вважає, що трюк із сосискою Denmead Drone Search & Rescue будуть використовуватимуть у подібних ситуаціях і в майбутньому.

Власниця Міллі Емма Оукс каже, що собака любить різну їжу, але сосиски — найбільше.

«М’ясо — її улюблена їжа, тож махання сосискою — це чи не найкращий спосіб, у який її можна було заманити», — додає жінка.

Раніше Chas News повідомляв, собаки можуть розпізнавати різні мови та нісенітниці.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити. 

Троє собак, які місяць без води і іжі перебували на залитому лавою острові Ла-Пальма, дочекалися рятувальників (відео)