У заблокованому Маріуполі окупанти «відкрили школу», аби створити чергову «картинку» для росЗМІ — радник мера

У вівторок, 19 квітня щоб зняти черговий фейк  у заблокованому Маріуполі російські загарбники «відкрили школу» і звезли туди дітей зі всього міста..

Про це повідомив Петро Андрющенко, заступник мера Маріуполя.

«Стандартна тактика окупантів з колаборантами — цинічне використання дітей та їх важкого психологічного стану для пропаганди. Нічого гуманного в цих нелюдях не залишилось» — написав Андрющенко.

Також за словами радника мера вдалося ідентифікувати так званого «міністра освіти» ДНР у Маріуполі.

«Ним виявився керівник морського ліцею в Маріуполі Мірошниченко В'ячеслав Сергійович, який самостійно запропонував свої послуги ворогу», — додав радник мера.

Раніше ми писали, що окупанти на сході Запорізької області провели «голосування за днр».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Росія використовує депортованих дітей для власної пропаганди — РНБО