У застосунку «Київ Цифровий» з’явилася офлайн-мапа укриттів: як вона працює

У застосунку «Київ Цифровий» з’явилася офлайн-мапа укриттів. Також в оновленій версії є можливість повідомити про зачинене або недоступне укриття.

Про це повідомила пресслужба КМДА.

Щоб користуватися мапою укриттів без інтернету, користувачам треба один раз зайти в застосунок, коли інтернет є. Після цього мапа автоматично завантажиться у фоновому режимі.

Якщо людина не змогла потрапити в укриття, то його можна вибрати на мапі та натиснути в інформаційній картці «Поскаржитися на укриття». У КМДА запевняють, що відповідальний департамент одразу отримає цю інформацію.

Також тепер в офлайн-режимі можна переглянути розділ «Часті питання», де є інформація про роботу застосунку й життя міста, наприклад, до котрої працює транспорт або які мости відкриті для автівок.

Нагадаємо, у ніч на 1 червня внаслідок падіння уламків ракети під час обстрілустолиці загинули дві жінки та дівчинка. Вони намагалися потрапити до укриття поліклініки у Деснянському районі, але воно було зачинене. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Закрите укриття в Києві: затримано трьох посадовців та охоронця медзакладу