Наступні два-три місяці, ймовірно, стануть вирішальними у війні — Данілов

Наступні декілька місяців можуть бути вирішальними: росіяни продовжуватимуть іти, бо поставили все на кон.

Про це в інтерв'ю Голосу Америки заявив  Олексій Данілов, секретар Ради національної безпеки і оборони.

За його словами, на сьогодні в росії не існує спроможностей перемогти Україну у відкритому бою: «Вони зараз загнані у глухий кут. І щур, який загнаний у глухий кут, є найбільш небезпечним».

Він зазначив, що Україна готується до вірогідних подій упродовж наступних двох-трьох місяців:

«І ми готуємося дуже активно до найближчих місяця-двох-трьох, які можуть бути вирішальними у цьому моменті. Тому що зараз Російська Федерація з урахуванням того, що вона не хоче сприймати позицію всієї світової спільноти і розуміти, що їй треба уже зараз відійти для того, щоб якомога менше було наслідків безпосередньо для своєї країни, вони будуть продовжувати йти, бо вони поставили все на кон», — наголосив секретар РНБО.

Олексій Данілов підкреслив, що триває підготовка, проте Україні конче необхідна допомога партнерів. І ті обсяги підтримки, які ми отримуємо зараз, суттєво різняться від весінніх.

«І сьогодні ми, розуміючи ці виклики, максимально готуємося, але розуміємо також, що нам конче необхідна допомога наших партнерів. І я хочу сказати, що та допомога, яка була у березні, квітні і травні — це зовсім інша допомога, ніж ми на сьогоднішній день отримуємо», — додав представник РНБО.

Раніше Олексій Данілов розповів, на скільки масових ракетних ударів у рф залишилося ракет.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Повторний наступ на Київ, деокупація півдня та яка зброя потрібна Україні: головне з інтерв'ю Залужного