404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
«Україна чітко виконує всі необхідні критерії». Зеленський заявив, що безвізовому режиму з ЄС нічого не загрожує
УНІАН

Президент України Володимир Зеленський у своїй промові на саміті «Україна — Євросоюз» у Брюсселі, що безвізовому режиму з Європейським Союзом загрози немає.

Про це стало відомо з онлайн-трансляції саміту, яку вів Офіс президента України у Facebook

За словами гаранта, Євросоюз звертає увагу на значний прогрес України в реформах за останній рік, а саме: впровадження ринку землі, ухвалення «банківського» закону, розвиток децентралізації, старт роботи Вищого антикорупційного суду.

«Партнери з ЄС запевнили, що безвізовому режиму нічого не загрожує, а Україна чітко виконує всі необхідні критерії. Як тільки дозволить епідемічна ситуація, українці знову зможуть планувати свої подорожі до Європи», — говорить Зеленський.

Президент підкреслив, що в ході саміту сторони приділили значну увагу виконанню Україною угоди про Асоціацію з ЄС.

«Ми домовилися максимально використовувати її механізм, щоб і надалі розвивати наші торгівельні відносини та поглиблювати економічну інтеграцію між Україною та ЄС», — підсумував політик.

 
Спільна прес-конференція Володимира Зеленського, Шарля Мішеля та Жозепа Борреля.

Спільна прес-конференція Президента України Володимира Зеленського, Президента Європейської ради Шарля Мішеля та Високого представника Європейського Союзу із закордонних справ та безпекової політики Жозепа Борреля.

Posted by Офіс Президента України on Tuesday, October 6, 2020

Наразі Україна та Європейський Союз узгоджують домовленості щодо відповідності української промислової продукції нормам ЄС, повідомив Зеленський на своїй Twitter-сторінці.

«Вже почала роботу експертна місія ЄС, яка має оцінити готовність України до укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції. З нашими європейськими партнерами ми рухаємося до «промислового безвізу», — йдеться у повідомленні.

Майбутній член ЄС

На пленарній сесії саміту «Україна-ЄС» Зеленський переконував керівництво Євросоюзу, що Україна є майбутнім членом Європейського Союзу. Про це на своїй Facebook-сторінці розповів очільник Міністерства закордонних справ України (МЗС) Дмитро Кулеба.

«Він сказав: Україна — це майбутній член Європейського Союзу. Це та стартова позиція, з якої ми ведемо всі перемовини з Європейським Союзом. Сьогодні президент був дуже чітким і предметним щодо наших очікувань. І щодо того, на що ми готові йти та що робити, щоб ця фраза звучала не в майбутньому часі, а в теперішньому», — розповів міністр у відеозаписі.

 

 

Posted by Dmytro Kuleba on Tuesday, October 6, 2020

Раніше ми писали, що Україна отримає від ЄС 60 млн євро для зміцнення демократії та ліквідації наслідків пандемії. 

Україна підпише із Великою Британією угоду про стратегічні відносини