404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Україна до кінця року отримає $170 млн доларів кредиту Світового банку

Україна та МБРР підписали угоду про друге додаткове фінансування, спрямоване на подолання наслідків пандемії COVID-19. Мінфін розраховує отримати $170 млн до завершення 2020 року.

Пресслужба Мінфіну повідомляє: «Мінфін у співпраці з Мінсоцполітики доклали усіх зусиль для підготовки Угоди в найкоротші строки, завдяки якій Україна зможе залучити кредит в розмірі $300 млн, 170 з яких – вже до завершення поточного року», — йдеться у повідомленні.

Міністр фінансів Сергій Марченко пояснив, що головна мета угоди — соцдопомога і соцпослуги для малозабезпечених сімей, а також допомога постраждалим від негативного економічного впливу пандемії COVID-19.

Підписання Угоди про Друге додаткове фінансування для проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» є логічним завершенням року, в якому Світовий банк довів свою дієву підтримку, спрямовану на боротьбу з наслідками поширення COVID-19

Сторони планують друге додаткове фінансування згаданого проєкту, загальна сума кредиту за яким складе $750 млн.

В.о. директора представництва Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Клавдія Максименко заявила: «Я хочу висловити готовність Світового банку і надалі підтримувати плідну співпрацю з Урядом України — і стосовно вже запроваджених проектів, які є затвердженими, а також нових, над якими ми зараз спільно працюємо».

Раніше Світовий банк затвердив Україні позику в розмірі $300 млн для додаткового фінансування протидії COVID-19.

ЄІБ надасть Україні €640 млн на дороги і закупівлю транспорту