Україна непричетна до підриву машини Дар'ї Дугіної — Подоляк

Михайло Подоляк, радник голови Офісу президента, заявив, що Україна не має жодного стосунку до підриву машини Дар'ї Дугіної, російської пропагандистки та доньки ідеолога «русского міра» Олександра Дугіна.

Про це Подоляк заявив в ефірі національного телемарафону.

«Наголошую, що Україна, безумовно, до цього не має відношення, тому що ми не кримінальна держава, якою є російська федерація, і тим більше не терористична держава», — сказав він.

Подоляк додав, що підрив машини Дар'ї Дугіної вказує на боротьбу за владу та вплив різних груп усередині росії. Такоє радник голови ОП припускає, що росіяни розганяють істерію навколо смерті жінки, щоб створити ґрунт для оголошення масової мобілізації.

Смерть Дар'ї Дугіної

Увечері 20 серпня у ЗМІ почали з'являтися повідомлення про підрив машини Дар'ї Дугіної, яка була донькою ідеолога «русского міра» Олександра Дугіна. Згодом інформація про її смерть підтвердилася. 

Слідчий комітет рф повідомив, що вибуховий пристрій встановили в автомобілі Toyota Land Cruiser, яким користувалася російська пропагандистка. Соратник Оленксандра Дугіна Петро Лундстерм заявляв, що в автомобілі мав бути сам Дугін, але в останній момент сів до іншого авто.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Полювання на колаборантів»: у Мелітополі підірвали зрадника Олега Шостака — Федоров