Україна програла у першій грі на Євро-2020 Нідерландам — 2:3
Getty Images

Збірна України з футболу у першому матчі Євро-2020 проти Нідерландів поступилася 2:3, хоча по ходу гри відіграла два м'ячі.

Команди грали на «Йохан Кройф Арені» в Амстердамі.

На 13-й хвилині тренер збірної України Андрій Шевченко замінив Олександра Зубкова через травму. Замість нього на полі з'явився Марлос.

У першому таймі воротар українців Георгій Бущан декілька разів врятував наші ворота від голу.

На рішення УЄФА щодо нової форми збірної України міг вплинути контракт з «Газпромом» — ЗМІ

Однак на 52-й хвилині Вейналдум пробив Бущана після невдалого перехоплення.

За кілька хвилин Верхорст забив другий гол у ворота України. Українці апелювали до арбітра через падіння Миколенка, але після перегляду відеоповтору судді залишили взяття воріт — 2:0.

На 75-й хвилині Андрій Ярмоленко дальнім ударом скоротив відставання. А за чотири хвилини Роман Яремчук зрівняв рахунок — 2:2.

Проте на 85-й хвилині Дамфріс забив головою, перегравши Зінченка.

Chas News повідомляв, що з часів першого Євро у футбол прийшли шалені гроші та навіть нові правила.