Україна використовує три системи контролю за озброєнням: в Міноборони розповіли подробиці

В Україні для моніторингу, контролю та логістичного забезпечення військової техніки та озброєння, яку надають країни-партнери, використовують три спеціальні системи.

Про це в інтерв'ю виданню «Українська правда» розповів Олексій Резніков, міністр оборони України.

За його словами, Мінцифри за допомогою Європейського офісу НАТО створили систему для контролю над зброєю під назвою «Коровай». І ця система є більш подібною логістичною програмою.

«Вони не конфліктують з LOGFAS. LOGFAS більш мудра. Умовно кажучи, наше військове командування планує якусь операцію, і ця програма допоможе навіть спланувати, підібрати, що саме і в якій кількості потрібно», — заявив Резніков.

Він також додав, що третя система під назвою СОТА, яка створена на базі РНБО, зручна для використання військово-політичним керівництвом країни.

До слова, сервіс підтримки логістичних операцій LOGFAS (Logistic Functional Area Services) — інтегрований набір програмних систем, розроблений для підтримки логістичного забезпечення НАТО. Сервіс дозволяє користувачам збирати, зберігати, обробляти, аналізувати, відображати і поширювати інформацію для підтримки логістичних операцій.

Раніше Олексій Резніков, міністр оборони, розкритикував звіт Amnesty International щодо розміщення українських військових у цивільних обʼєктах.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

СБУ затримали кілерів, які хотіли вбити Резнікова та Буданова на замовлення рф (відео)