«Укроборонпром» підписав в ОАЕ угоду на $1 млрд
Пресслужба Офісу президента України

Гендиректор Державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв підписав угоди про розширення військово-технічного співробітництва на загальну суму понад $1 млрд.

Тристоронній договір відомство уклало з Tawazun Economic Council та EDGE Group, повідомила пресслужба Офісу президента України.

У рамках угоди з EDGE про військову та технічну співпрацю країни обмінюватимуться досвідом та розвиватимуть передові технології.

«Підписання цієї тристоронньої угоди демонструє наш намір співпрацювати з провідними міжнародними компаніями в галузі оборонної промисловості. Ми у захваті від можливостей, які відкриваються для ОАЕ та України щодо співпраці, обміну та отримання взаємної вигоди від військового та технічного потенціалу двох країн», — наголосив очільник EDGE Фейсал Аль Баннаї.

Під час візиту українського лідера Володимира Зеленського до Об'єднаних Арабських Еміратів представники країн вже підписали низку двосторонніх документів у таких сферах: боротьба з тероризмом, оподаткування, сільськt господарство, туризм.  

Chas News повідомляв, що ОАЕ створюють перший в світі «космічний суд». 

ОАЕ визнали водійські посвідчення України