«Укрпошта» анонсувала продаж ще 30 тис. марок із російським кораблем

Завтра, 7 травня, «Укрпошта» почне продаж ще 30 тис. марок «Корабель НА» з нагоди ймовірного затоплення російського фрегата.

Про це повідомив Ігор Смілянський, гендиректор «Укрпошти», в Telegram.

«Згідно добрій філателістичної традиції, перед продажом марки, поповнюється серія «Потоплені кораблі росії» тож сьогодні до неї доєднався ще один корабель. Так як корабель був такий собі, ми вже не стали присвячувати йому марку, а просто присвятимо цієї події продаж завтра 30 000 марок «Корабель НА», — йдеться в повідомленні.

Він зазначив, що продаж стартує о 10:00.

«Завтра оголосимо Інтернет-майданчик (не Укрпошта), на якому будуть продані останні 5000 замовлень або 30 000 марок першого випуску «Корабель НА», — пише Смілянський.

Гендиректор також додав, що компанія вже готує запуск нової марки «Корабель ВСЬО». Він сподівається, що дата її випуску знову буде збігатися зі знищенням чергового російського корабля.

«Про дату запуску оголосимо наступного тижня, бо нам там спільно з ЗСУ та ВМС України треба уважно подивиться хто де поки що плаває і вже тоді призначити дату запуску», — іронічно наголосив Смілянський.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Укрпошта» анонсувала продаж мерчу із «російським кораблем»