Умови повного припинення вогню США хочуть узгодити вже наступного тижня — NYP

США хочуть, аби під час зустрічі між представниками України та США у Лондоні наступного тижня ухвалили рішення про повне і всеосяжне припинення вогню.

Про це виданню New York Post сказав один із неназваних поінформованих американських посадовців.

Видання пише, що міністр оборони України Рустем Умєров заявив американським чиновникам, що Київ на 90% підтримує мирну програму президента США Дональда Трампа. Тепер же питання полягає в тому, чи захоче москва долучитися до цих зусиль.

«Намір полягає в тому, щоб провести обговорення з росіянами, а потім сказати: «Добре, це ваша найкраща й остаточна пропозиція», щоб з’ясувати, на чому перебувають обидві сторони», — сказав один із чиновників.

Цей же посадовець підтвердив, що Трамп готовий припинити мирні переговори без домовленості з москвою, перекладаючи відповідальність за війну на європейських союзників США.

Нагадаємо, раніше Трамп заявив, що цього тижня США почують від росії відповідь на пропозиції щодо припинення вогню.

«Ми отримаємо від них відповідь цього тижня. Насправді це дуже скоро. І ми побачимо», — заявив Трамп.

Водночас постійний представник рф в ООН Василь Небензя заявив, що на нинішньому етапі припинення вогню у війні проти України є «нереалістичним».

Нагадаємо, раніше видання Bloomberg назвало пропозиції США для мирної угоди між росією та Україною. 

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

США готові визнати Крим російським у межах мирної угоди — Bloomberg