В Індонезії відкрили музей, який повністю зроблений з пластику (фото)
Getty Images

В Індонезії екологи створили музей під відкритим небом, який повністю зроблений з пластику. Таким чином вони хочуть, аби люди переглянули свої звички і відмовитися від одноразових пакетів і пляшок.

Про це повідомляє Reuters.

Музей знаходиться у місті Гресик. Його створювали три місяці, для цього знадобилось понад 10 тис. пластикових відходів.

Центральним елементом музею є статуя під назвою «Деві Шрі» — це богиня процвітання, її довга спідниця зроблена з одноразових пластикових предметів домашнього ужитку.

Також у музеї є тунель з пластикових пляшок — це найпопулярніше місце для селфі.

«Ми хочемо дати людям інформацію, щоб зупинити використання одноразового пластику. Ці пластмаси дуже важко переробляти. Починаючи з сьогоднішнього дня ми повинні припинити споживання одноразового пластику, тому що він забруднює наш океан, який також є нашим джерелом їжі», — сказав Прігі Арісанді, засновник музею.

Проблема пластмас особливо гостро стоїть в Індонезії, яка займає друге місце після Китаю за кількістю пластмас, що потрапляють в моря.Разом з Філіппінами і Вʼєтнамом на ці чотири країни припадає більш як половина світового пластику.

Раніше Chas News повідомляв, що британський стартап виробляє нешкідливий пластик, який розкладається у віск.

Забруднення пластиком «перевищило всі межі». Іспанія через кілька років відмовиться від неекологічних упаковок для фруктів і овочів