В Іспанії студенти влаштували незаконну вечірку просто неба з великою кількістю алкоголю. Поліція нічого не могла вдіяти (відео)

У Мадриді близько 25 тис. молодих людей зібралися на вечірку просто неба, незважаючи на заборону проведення подібних заходів через пандемію коронавірусу.

Про це пише Reuters.

Вечірки просто неба, часто з великою кількістю алкоголю, називають в Іспанії «ботейонами».

Захід, який вважають наймасовішим в Іспанії від початку пандемії, відбувався просто неба й був присвячений початку семестру у мадридському університеті Комплутенсе.

Вечірка почалась ще у п’ятницю. Однак, муніципальна поліція Мадрида заявила, що через велику кількість учасників вечірки вони не змогли розігнати п’яних студентів до 7 години ранку суботи.

«Це найбільший ботейон, який ми бачили з початку пандемії COVID-19», — сказав представник поліції.

Видання зазначає, що уряд Мадрида послабить обмеження з понеділка, щоб бари та клуби могли залишатися відкритими до 6 години ранку, тоді як зараз вони мають закриватися до 2 години ночі. Люди як і раніше повинні будуть носити маски в приміщенні та дотримуватися дистанції 1,5 метра.

Однак масові гуляння як і раніше незаконні та караються штрафом за участь у розмірі від €500 до €600. Організаторам загрожує штраф у розмірі до €600 тис, якщо суд вирішить, що вечірка ставить під загрозу здоров’я населення.

Раніше Chas News повідомляв, про те, що у Франції автора плаката, який зобразив Макрона в образі Гітлера оштрафували на €10 тис.

У Франції поліція сім годин розганяла заборонену вечірку. Один із постраждалих втратив руку