В рф визнали загибель генерал-майора Боташева: його літак збили під Попасною (фото)

2 червня у російському Карачаєвську поховали високопоставленого пілота, генерал-майора у відставці Канамата Боташева.

Місцева адміністрація організувала пишну церемонію прощання на центральній площі міста та повідомила, що він «героїчно загинув, виконуючи військовий обов’язок».

Фото з похорон опублікувало і державне агентство «РИА Новости».

похорони канамата боташева

Російські телеграм-канал також пишуть, що путін нібито 1 червня присвоїв Боташеву звання «Героя росії». Однак про це офіційно не повідомлялося, як і про місце та обставини загибелі генерал-майора.

Як загинув Канамат Боташев

63-річний Канамат Боташев загинув 22 травня поблизу Попасної — його літак Су-25 збили українські військові з ПЗРК Stinger. Повідомлення про це спершу з'явилися у російських телеграм-каналах, що спеціалізуються на військовій тематиці. Офіційно його загибель довго не підтверджували.

При цьому ЗМІ припускали, що Боташев міг бути найманцем ПВК «Вагнер», оскільки зі збройних сил рф його звільнили у 2013 році після гучного скандалу. Тоді Боташев сів за штурвал Су-27, хоча і не мав на це дозволу, не справився з керуванням при спробі виконати фігуру вищого пілотажу і розбив літак.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Із дна Київського моря підняли уламки російського гвинтокрила (фото)