В «Укроборонпромі» розкрили подробиці про новий безпілотник із запасом ходу 1000 км

Державний концерн «Укроборонпром»вже незабаром випустить нові ударні безпілотники для ЗСУ. 

Про це  в ефірі програми «Час: Online» повідомив Олег Болдирєв,  представника компанії.

За його словами, держконцерн розробляє не просто дрон-камікадзе на кшталт «Shahed-136», а багатофункціональний апарат. Військові зможуть швидко замінити модулі, щоб підготувати БПЛА до виконання різних бойових завдань, включаючи розвідку та коригування вогню.

За розрахунками розробників, новий український дрон зможе нести 70-75 кг корисного навантаження. При чому ця вага може повністю складати боєголовка з вибухівкою — у такому випадку дрон можна направити GPS-координатами для нанесення потужного удару.

При цьому військові зможуть зменшити бойову частину для встановлення камери, системи зв'язку та іншої електроніки, щоб проводити розвідку та коригувати вогонь.

За словами Болдирєва, апарат зможе пролетіти близько 1 тисячі кілометрів. Однак дальність його польоту буде залежати від палива, двигуна та типу безпілотника. Оскільки розвідувальний дрон може ефективно працювати, доки сигнал досягає станції керування. А під час керування дроном-камікадзе не потрібен зворотний зв'язок з оператором, тому він може летіти, доки не закінчиться паливо або поки його не зіб'ють.

Раніше росія в ООН заявила, що в Україні знайшли американські дрони для «бойових» комарів.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Байрактари» обладнають ракетами «повітря – повітря» для боротьби з іранськими «шахедами»