«Вагнерівці» готують провокації на україно-білоруському кордоні  — ЦНС

Найманці ПВК «Ліга», які є частиною ПВК «Вагнер», прибули на північний на кордон України для підготовки провокації.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

«Найманці розділені на дві групи (80-90 осіб) й прибули в район села Крупейкі (Лоєвський район, Гомельська область) для виконання завдань. В розпорядженні груп перебуває легкоброньована техніка і тентовані вантажні автомобілі. Групи посилені інженерними підрозділами», — йдеться у повідомленні.

У ЦНС зауважили, що водночас білорусь запровадила тимчасове обмеження на в’їзд та вхід у межах прикордонної смуги Лоєвського району.

«Одним зі сценаріїв провокації є обстріл території Білорусі нібито ЗСУ. Адже йдеться про саме тих найманців, які прибули до Білорусі 20 вересня. Тоді на територію білоруського приватного охоронного підприємства «ГардСервіс», де розміщувались найманці, доставили 300 одиниць української військової форми, яку росіяни захопили на складах у Херсонській області», — повідомили в ЦНС.

Нагадаємо, 15 грудня Валерій Залужний, головнокомандувач ЗСУ, заявив, що не виключає наступу окупантів на Київ із білорусі. Росія може повторити наступ на Київ у січні-лютому 2023 року. Нині країна-агресорка готує близько 200 тис. нових військових.

Своєю чергою американські аналітики оцінили можливість вступу білорусі у війну проти України після зустрічі Лукашенка та Путіна 19 грудня.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Рівень загрози з боку Білорусі зростає, але ЗСУ вживають заходів — Наєв