Ватажки «Л/ДНР» просять Путіна «допомогти у боротьбі з агресією» України

Керівники самопроголошених «ЛНР» та «ДНР» звернулися до президента Росії Володимира Путіна з проханням допомогти проти війни з ЗСУ.

Про це повідомляє «РБК».

«На ім’я президента Росії Володимира Путіна надійшли листи-звернення від голови «Луганської народної республіки» Леоніда Пасічника та голови «Донецької народної республіки» Дениса Пушиліна. Глави згаданих «республік» від себе особисто і від їхніх народів ще раз висловлюють вдячність президентові Росії за визнання їхніх «держав», — повідомив Дмитро Пєсков, речник Путіна.

У своєму зверненні вони кажуть, що «агресія з боку України збільшується», а ЗСУ нібито руйнують інфраструктуру міст, навчальні заклади та житлові будинки. Тому, ватажки просять допомоги у «відбитті агресії українського режиму».

Своє звернення вони зробили вчора, 22 лютого, але Кремль оприлюднив його тільки сьогодні.

21 лютого Володимир Путін визнав «незалежність» маріонеткових республік «ДНР» і «ЛНР». ВІн підписав із ватажками бойовиків договір про дружбу, співпрацю та взаємну допомогу.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

НАТО — увійти в Чорне море, Україні — не займатися деокупацією. Що на Заході радять робити з агресією РФ