404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Ватикан не вважає російську агресію в Україні «громадянською війною»
Getty Images

Ватикан повністю підтримує реалізацію угод щодо урегулювання конфлікту в Україні, а війну не вважає «громадянським зіткненням». Про це заявив секретар зі зв'язків з державами Святого престолу, архієпископ Пол Річард Галлахер, повідомляє ТАСС.

Як відзначив Галлахер, Святий престол вважає, що будь-яка допомога та втручання не повинні змінювати зусилля сторін щодо самостійного виходу із конфліктів. «Можлива тільки допомога в досягненні угоди. Будь-яка безпосередня участь у переговорах сторін Святого престолу можлива тільки при зверненні учасників цього процесу», — уточнив політик.

Що стосується ситуації на Україні, то Святий престол підтримує реалізацію досягнутих угод і діяльність всіх задіяних в цьому сторін. Святий престол утримується від публічних звинувачень залучених у конфлікт сторін. Але це не означає, що він приймає інтерпретації зацікавлених сторін, як і не вважає правильним називати конфлікт на Сході України громадянським зіткненням

Політик наголосив, що дипломатія Святого престолу на чолі з Папою Римським і «завжди за сприяння місцевих католицьких церков» виступає за мирне вираження громадянських вимог і пошук рішень шляхом переговорів і з повагою до прав людини та законодавства.

«У будь-якій країні у громадянських конфліктів різне коріння. Здебільшого вони народжуються через нерівність, порушення соціального порядку, корупцію, економічні проблеми, брак віри в політичний лад. В першу чергу Святий престол в разі конфліктів найбільш стурбований проявами насильства», — додав секретар Святого престолу.

Як ми писали раніше, РФ заблокувала рішення ОБСЄ про моніторинг українсько-російського кордону. Росія перекидає на Донбас військове майно. Техніку, яку не купиш у воєнторзі, постійно фіксує ОБСЄ

Римсько-католицька церква в Україні відхрестилась від слів Папи про підтримку гей-шлюбів