Вчитель із Литви потрапив під санкції ЄС замість «голови уряду ЛНР» через своє ім'я
Unsplash

Європейський Союз випадково наклав санкції на вчителя російської мови Сергія Козлова із Литви через те, що його ім'я ідентичне імені голови так званого «уряду ЛНР».

Козлов запідозрив щось дивне, коли перестав отримувати зарплату на банківську карту. В установі чоловіку сказали, що він значиться як «терорист», повідомляє Lithuania Posts.

Вчитель також скаржиться на те, що не можу придбати нічого в інтернеті та мусить носити із собою свідоцтво про народження, аби доводити, що він не терорист. Це довелося робити навіть у перукаря для собаки.

Згодом Козлов з'ясував, що не єдиний зіткнувся з такою проблемою. Його тезку із Вільнюса також приймають за голову так званого «уряду лнр».

«У нього такі ж проблеми, тому з його робочого місця довелося відправити довідку до банку, що він не терорист, як вони думають», — розповів Козлов. У Литві людям, які мають однакові імена із підсанкційними особами, рекомендують звернулися в МВС, аби їх не оголосили в розшук.

Сергій Козлов, який є справжньою ціллю санкцій ЄС, раніше був українським військовим. З 2015 року очолює «уряд ЛНР».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Кулеба розповів, які санкції проти росії Україна хоче бачити в сьомому пакеті ЄС