Видання Bloomberg опублікувало рейтинг COVID-стійкості країн світу. На першому місці опинилася Нова Зеландія
Times of India

Сінгапур, який колись мав найвищий рівень зараження COVID-19 у Південно-Східній Азії, майже знищив вірус. Країна у вівторок прозвітувала про відсутність нових випадків захворювання протягом 14 днів.

Останній осередок інфекції подавлений, повідомляє Reuters. Тісні гуртожитки для молодих працівників із низькою зарплатою, переважно родом із Бангладеш, Індії та Китаю, стали центрами поширення інфекції у місті-державі на початку цього року.

Поки Сінгапур повідомляє про нуль випадків місцевого інфікування протягом двох тижнів, існує потік заражених людей, які прибувають із-за кордону. Їх негайно ізолюють, заявляє влада.

Сінгапур 23 січня став однією з перших країн, яка повідомила про випадок захворювання на COVID-19 за межами Китаю. У державі зафіксовано понад 58 000 випадків, майже всі хворі одужали, рівень смертності найнижчий у світі — 28 смертей.

Переважна більшість випадків у Сінгапурі фіксувалася в гуртожитках. Влада запровадила жорсткий карантин на цих об'єктах, викликаючи критику з боку правозахисних груп. Але все одно знадобилося багато місяців, щоб придушити інфекцію там.

У вівторок Сінгапур вперше заявив, що з початку спалаху інфекції по всьому острову не було.

Коли щоденні випадки інфекції досягали максимуму в квітні, місті-державі мало найбільше випадків захворювання в Південно-Східній Азії. Відтоді на перші місця з інфікування вийшли Індонезія та Філіппіни.

У квітні Сінгапур запровадив двомісячний жорсткий карантин, щоб стримати поширення хвороби. Поки з того часу життя нормалізувалося, носіння масок є обов’язковим, існують суворі правила соціального дистанціювання, а кордони острова залишаються в основному закритими.

Bloomberg назвав країну, яка найефективніше бореться з COVID-19

Відоме видання Bloomberg опублікувало рейтинг COVID-стійкості країн світу. На першому місці опинилася Нова Зеландія.

Головною перевагою країни стало те, що уряд майже відразу вдався до рішучих та швидких дій.

Незважаючи на значну залежність економіки Нової Зеландії від туризму, країна повністю закрила усі кордони ще 26 березня, коли було зафіксовано першу смерть від коронавірусу. «Наш уряд націлений на інвестування проведення тестів та відстеження контактних осіб», – заявила тоді прем’єр Джасінда Ардерн.

Зараз Нова Зеландія ще не відкриває своїх кордонів, що дозволяє відновити роботу розважальних закладів та проведення концертів.

Станом на ранок 25 листопада у країні зареєстровано 2 031 випадок коронавірусу.

З початку пандемії лише 30 з них привезли до смерті, а побороли вірус вже понад 90% інфікованих.

Як ми писали раніше, влада Сінгапуру зобов’язала школярів використовувати жетони для відстеження контактів.

Сінгапур першим у світі офіційно впроваджує ідентифікацію особи за обличчям