404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Влада розгортає блокпости на Прикарпатті через спалах COVID-19
if.gov.ua

В Івано-Франківській області через поширення COVID-19 розгортають карантинні блокпости й запроваджують особливий режим в’їзду та виїзду з області.

Про це стало відомо з протоколу позачергового засідання Івано-Франківської регіональної комісії ТЕБ і НС від 19 лютого.

Чиновники ухвалили: «Утворити на в’їздах та виїздах з окремих населених пунктів області карантинні пункти (пости) для обмеження поширення COVID-19. Встановити особливий режим в’їзду і виїзду з окремих населених пунктів області громадян і транспортних засобів».

Вирішили організувати безконтактне вимірювання температури, в разі виявлення ознак захворювання люди на блокпостах направлятимуть мандрівників до лікарень.

На території області працюватимуть 16 карантинних пунктів, з яких п’ять — у цілодобовому режимі: в Івано-Франківську — на автошляху Н-10, біля АЗС, на автошляху Н-09 біля ресторану «Лелеч» та у селі Черніїв.

У Надвірнянському районі блокпости виставляють у селищі Делятин та у селі Яблуниця на дорозі Н-09.

Івано-Франківська область є лідером антирейтингу за добовим приростом хворих на COVID-19. В області переповнені лікарні, передбачені для пацієнтів із коронавірусом. На Прикарпатті запровадили карантинні обмеження «червоного рівня» епідемічної небезпеки.

Перший в Україні мобільний шпиталь для хворих на COVID-19 привезли на Прикарпаття