404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Воєнна могутність. В Індії випробували надзвукову балістичну ракету
ANI

В Індії у штаті Одіші успішно випробували нову надзвукову балістичну ракету малої дальності «Шауро». Вона може нести ядерні та звичайні боєголовки вагою до тисячі кілограмів і здатна завдати удару по цілі на відстані 800 км. Модифікованою ракетою простіше управляти, ніж її попередницями.  

Про це повідомляє агенство ANI.

В Індії відбуваються вже другі ракетні випробування за тиждень, які пройшли на тлі військової напруженості з Китаєм в регіоні Ладакх. Раніше в Індії провели успішні випробування надзвукової крилатої ракети BrahMos, здатної вражати цілі на дальності понад 400 км.

Довідка

15 червня Індія та Китай заявили про провокації на кордоні, які призвели до смертельної сутички військових цих країн. У результаті зіткнення загинули 20 індійських військовослужбовців.

Потім обидві країни направили десятки тисяч військовослужбовців на «спірний Гімалайський кордон». Конфлікт між країнами поширився і на «технологічний сектор», оскільки індійський уряд заблокував роботу понад сто китайських програм в Індії.

Представник МЗС Індії Анураг Срівастава заявив, що сутичка виникла через «спробу китайської сторони односторонньо змінити статус-кво» на кордоні. Китай натомість звинуватив індійських військових у переході кордону.

Раніше ми писали, що українські винищувачі супроводжували ракетоносці ВПС США.

Ізраїль підписав з ОАЕ і Бахрейном угоду про нормалізацію відносин