Воллес розповів подробиці програми підготовки ЗСУ у Великій Британії

Бен Уоллес, міністр оборони Великої Британії, повідомив, що перша ротація українських військовослужбовців прибула в країну і незабаром приступить до військових навчань. 

Про це повідомляється на сайті британського парламенту.

Повідомляється, що Уоллес повідомив Палаті представників подробиці програми підготовки українських збройних сил під керівництвом Великої Британії, оголошеної прем’єр-міністром Борисом Джонсоном під час його нещодавнього візиту до Києва.

«Нещодавно до Великої Британії прибула перша ротація українських військових. Навчання проходитимуть на військових полігонах північно-східного, південно-західного та південно-східного регіонів. Навчання проводитимуть підрозділи 11 бригади допомоги Силам безпеки», — заявив міністр.

Воллес зазначив, що українські солдати пройдуть курс базової підготовки британських військових — щодо володіння зброї, надання першої допомоги на полі бою, польової роботи, тактики патрулювання, а також правових основ стосовно збройних конфліктів. Кожен курс триватиме кілька тижнів.

«Ми очікуємо, що пакет навчальних програм з часом розвиватиметься», — зауважив Воллес. 

Але наголосив, що окремі деталі цієї програми залишаються «таємницею в цілях безпеки».

Нагадаємо, що у відповідь на вторгнення росії в Україну уряд Великої Британії надає Україні 2,3 млрд фунтів стерлінгів військової допомоги.

Це включає в себе зобов’язання очолити інноваційну програму, яка має на меті навчити до 10 тис. українських новобранців у Великій Британії.

Раніше повідомлялось, що 450 військових ЗСУ пройшли навчання у Великій Британії з РСЗВ М270 та гарматами L119.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Джонсон пообіцяв Україні додаткову артилерію та дрони-камікадзе