404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Володимир Путін скликає на військові збори росіян у запасі (фото)
iStock

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про призов громадян, які перебувають в запасі, на військові збори у 2021 році.

Про це йдеться в тексті указу, який опублікували на порталі правової інформації РФ.

«Викликати у 2021 році громадян РФ, які перебувають в запасі, для проходження військових зборів у Збройних силах РФ і органах Федеральної служби безпеки», — йдеться у повідомленні.

Авіакомпанія ОАЕ виплатила 3,7 млн грн штрафу за польоти над окупованим Кримом

Фото: Офіційний інтернет-портал правової інформації

Уряду РФ і органам виконавчої влади суб'єктів доручили забезпечити виконання заходів, пов'язаних з призовом громадян на військові збори і проведенням цих зборів.

22 квітня в Криму пройшов основний етап навчання військ Південного військового округу і Повітряно-десантних військ РФ. До маневрів залучили понад 10 тис. військовослужбовців, 1,2 тис. одиниць озброєння і військової техніки, понад 40 бойових кораблів і 20 суден забезпечення, йдеться у даних Міноборони РФ.

22 квітня міністр оборони Сергій Шойгу заявив, що навчання в Криму пройшли успішно. За його словами, саме тому з 23 квітня війська починають повертатися в місця постійної дислокації. Напередодні Зеленський назвав відведення російських військ «зниженням напруги». 

Росія закрила три райони Чорного моря біля окупованого Криму