Володимир Зеленський призначив командувача Сил територіальної оборони ЗСУ 
Офіс президента

Президент Володимир Зеленський призначив Юрія Галушкіна командувачем Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

З 1 січня набув чинності закон про «Про основи національного спротиву», за яким Сили територіальної оборони ЗСУ відповідають за територіальну оборону в країні. Вони виводяться зі складу сухопутних військ ЗСУ і отримають окреме фінансування.

За словами Володимира Зеленського, закон «Про основи національного спротиву» дає змогу залучити все населення України до захисту рідної землі.

Командувач Юрій Галушкін є бойовим генералом. У 2001-2002 роках він був учасником міжнародної миротворчої операції в Косові (Союзна Республіка Югославія).

З 2014 року брав участь в Операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей. У 2014-2015 роках виконував обов’язки командувача Високомобільних десантних військ, потім став заступником командувача.

Перебував на посаді головного інспектора Міноборони та заступника головного інспектора. Нагороджений орденами Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступенів.

Раніше Chas News писав, що в Міноборони несхвально поставились до ініціативи КМДА створити штаби територіальної оборони у столиці.

Військових ППО, що чергували в новорічну ніч, привітали колядками і щедрівками. Хто саме?