404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Все-таки зірка! Із головної ялинки України знімуть «суперечливий» відьомський капелюх
КМДА

На головній ялинці країни на Софійській площі у Києві все-таки буде різдвяна зірка, яка замінить чарівний капелюх напередодні дня Святого Миколая. Про це повідомляє УНН із посиланням на засновника проекту Folk Ukraine, організатора новорічних і різдвяних свят на Софійській і Контрактовій площах Ігоря Добруцького.

«Так, наш чарівний капелюх напередодні дня Святого Миколая (19 грудня — Прим. ред.) буде знято й замінено на восьмикутну різдвяну зірку. Що ще буде на день святого Миколая залишається сюрпризом, побачите», — зазначив бізнесмен.

Організатори новорічних і різдвяних свят на Софійській і Контрактовій площах перед тим пояснювали, чому на головній ялинці країни — капелюх замість зірки. Головний убір мав «зігрівати» лісових героїв на території тематичного казкового лісу. Про це в коментарі УНН і в ефірі телеканалу Київ сказав Добруцький.

(Тематика — Прим. ред.) — «Казковий ліс», через те все, що живе і росте в лісі — воно на ялинці. А внизу казковий пень, у якому також живуть звірі в дуплах. Чарівний капелюх якраз гріє цих лісових героїв. Він накриває їх, бо він чарівний. Він зігріває їх 

Капелюх викликав у користувачів Facebook зовсім інші асоціації, одна з них – на картинці.

Колаж із соцмереж

Протестанти проти капелюха

Рада євангельських протестантських церков України звернулася до міського голови Віталія Кличка з проханням зняти капелюха з ялинки на Софійській площі та повернути на неї традиційну зірку. Звернення опубліковано на сайті протестантських церков.

На їхню думку, капелюх «сприймається саме як відьмацький атрибут» та є «образою релігійних почуттів киян та інших громадян нашої країни, які є християнами».

10 грудня на Софійській площі прикрасили головну ялинку країни. Цього року вона штучна, висотою 31 метр. На ялинці замість зірки поки що капелюх, а прикрашають її 1,5 тисячі іграшок – шишки, жолуді, білочки, грибочки та гірлянди. Головну ялинку країни обіцяють повністю прикрасити до кінця тижня.

Засвічувати її буде голограма Святого Миколая, оскільки сам він перебуває на самоізоляції.

Також Києвом прокладуть великий новорічний маршрут.

Передноворічні «сюрпризи». Нацполіція може обмежити вхід до головної ялинки країни