Яхту Медведчука продадуть на аукціоні за $200 млн

 Арештовану на початку року в Хорватії яхту підозрюваного у держаній зраді нардепа Віктора Медведчука продадуть на аукціоні. Виручені кошти підуть на користь України.

Про це пише The Guardian.

Xорватський суд ухвалив, що 92,5-метрову яхту Медведчука Royal Romance слід передати Українському агенству з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Агенти АРМА прилетіли до Хорватії та оглянули заарештовану яхту, що належить членам родини народного депутата та одного з лідерів забороненої в Україні політичної сили ОПЗЖ.

«АРМА розшукувала вказаний актив у рамках кримінального провадження, а згодом після накладення арешту отримала елітне майно для збереження економічної цінності шляхом продажу його на аукціонах», — пояснили в агенстві.

Це буде перший подібний продаж від імені народу України після того, як західні уряди запровадили обмеження на активи сотень олігархів після вторгнення росії в Україну в лютому.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

ФБР провело обшуки на яхті Медведчука в Хорватії — ЗМІ