Як виглядає російське «танкове кладовище» після розгрому на Сіверському Донцю (відео)

Проєкт «Український свідок» показав наслідки форсування Сіверського Дінця російськими військами у районі селища Білогорівка Луганської області.

На відео видно купу знищеної російської бронетехніки. На багатьох з них видно літеру О — так ворог позначав свої війська, які наступали на початку вторгнення з території Білорусі.

Бої у районі Білогорівки тривали з 5 по 12 травня. Російська армія навела тут понтонні мости та спробувала наступати на інший берег річки. Однак наші піхотинці та артилерія в результаті знищили і переправи, і ворожу бронетехніку.

За оцінкою американському Інституту вивчення війни, при спробі форсування Сіверського Донця російські війська втратили вбитими і пораненими до 485 солдатів і більше 80 одиниць техніки.

Проєкт «Український свідок» запустила команда благодійного фонду «Повернись живим». Його мета — показати світові реалії війни росії проти України.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Найкривавіша битва війни: NYT оцінила втрати росіяни під Білогорівкою