У неділю, 7 серпня, з портів «Одеса» та «Чорноморськ» вийшов другий караван з українським продовольством.
Про це повідомили у Міністерстві інфраструктури України.
«Щойно з портів «Одеса» та «Чорноморськ» вийшов другий караван з українським продовольством — 3 судна з Чорноморська та ще одне з Одеси. На борту 4 балкерів MUSTAFA NECATI, STAR HELENA, GLORY та RIVA WIND майже 170 тис. тонн агропродукції», — йдеться у повідомленні.
Судна прямують до портів Італії, Китаю та Туреччини.
Posted by Міністерство інфраструктури України on Saturday, August 6, 2022
Posted by Міністерство інфраструктури України on Saturday, August 6, 2022
Нагадаємо, 22 липня у Стамбулі за пропозиції ООН Україна, Туреччина та ООН офіційно підписали угоду щодо розблокування експорту зерна з українських портів.
А вже 5 серпня з Одещини вирушили три судна, NAVI STAR, ROJEN та POLARNET, завантажені 57 тис. тонн української кукурудзи, яку відправлять в Туреччину, Велику Британію та Ірландію.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.