Уже понад 700 українських шкіл почали використовувати застосунок «Мрія» у своїй роботі.
Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час конференції «Освіта нової України».
На його думку, до 1 вересня кількість таких шкіл може зрости до більш ніж тисячі, а до кінця року — до понад 2 тис. Федоров очікує, що наступного року цим застосунком користуватимуться всі школи.
Глава Мінцифри також розповів, що його дитина використовує застосунок «Мрія», тому він зміг дізнатися більше про неї, зокрема про те, як часто вона відповідає на уроках і що саме вона вивчає у школі.
Федоров наголосив: «Мрія» дає змогу зрозуміти, як нові стандарти та програми впливають на навчання дітей у школах.
Застосунок «Мрія»: що про нього відомо
У 2024 році у шести областях України як пілотний проєкт запустили застосунок «Мрія».
У Міністерстві освіти і науки розповідали, що завдяки цій платформі вчителі зможуть автоматизувати свої щоденні процеси — від календарно-тематичного планування до створення розкладу та виставлення оцінок.
Водночас учні знайдуть у «Мрії» розклад, домашні завдання, персоналізовану бібліотеку контенту та результати навчання. А батьки зможуть відстежувати досягнення своєї дитини.
«Мрія» вже доступна для кожної школи, незалежно від розміру чи формату навчання. Для цього потрібно подати заявку на офіційному сайті.
Зараз платформою користуються 150 шкіл. В уряді очікують, що у 2025 році до «Мрії» під’єднаються 2000 навчальних закладів з різних регіонів України.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.