404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Зеленський обговорив з керівниками ICTV, «Інтеру», «1+1» та «України» рішення РНБО стосовно ЗМІ з «пулу Медведчука»
Офіс президента

Президент Володимир Зеленський зустрівся з керівниками провідних українських телевізійних каналів, щоб обговорити рішення РНБО щодо застосування санкцій проти телеканалів, які пов’язують з кумом Путіна Віктором Медведчуком.

Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

«Це не має жодного стосунку до інших телеканалів. В Україні на сьогодні немає загрози ні свободі слова, ні медіабізнесу», — каже гарант.

Український лідер підкреслив, що рішення про санкції має чітке обґрунтування у зв’язку з фінансуванням з Росії та співпрацею з терористичними організаціями.

Водночас керівники телеканалів «висловили повну підтримку цього рішення, адже, за їхніми словами, телеканали, щодо яких були застосовані санкції, давно проводять антидержавну політику та діють в інтересах пропаганди з боку Російської Федерації».

В ОПУ кажуть, що усі присутні за зустрічі погодилися, що запроваджені санкції — інструмент глобальної боротьби з дезінформацією. Тобто обмеження не мають нічого спільного з питанням свободи слова та незалежності ЗМІ.

Джерела в Офісі президента розповіли «Українській правді», що зустріч відвідали керівники телеканалів ICTV, «Інтер», «1+1» та «Україна».

Напередодні у ЄС та США підтримали санкції проти телеканалів, пов'язаних з Медведчуком. 

Chas News повідомляв, що канали «Медведчука» спробують закрити і в YouTube. 

Блокування каналів. Що в цьому кроці Зеленського вбачають політичні експерти