Зеленський оголосив флешмоб про Україну. Він пообіцяв зустрітися з десятьма переможцями
Getty Images

Президент України Володимир Зеленський закликав українську молодь взяти участь у всеукраїнському флешмобі Ukraine NOW. У ньому молоді українці мають розповісти про любов до країни.

Про це повідомляє Офіс президента.

«Переглянув відео про нашу сучасну Україну, про молоді покоління свободи, народжені в незалежній країні. Вільні, красиві, сильні! Це та Україна, у яку я вірю. А погляньмо, в яку Україну вірить наша молодь…З десятьма переможцями побачимося на День Незалежності, у 30-ту річницю України», — зазначив очільник держави.

У флешмобі Ukraine NOW можуть взяти участь усі охочі громадяни України віком до 30 років включно.

Правила участі:

  • записати ролик тривалістю до однієї хвилини, у якому поділитися своїми успіхами, розказати та показати, що означає саме для тебе бути українцем і як ти змінюєш життя країни на краще;
  • розмістити відео на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook чи Instagram або надіслати на адресу: ukrainenow.videos@gmail.com;
  • у дописі тегнути сторінку @UkraineNOW;
  • поставити хештег #IamUkraineNow;
  • поставити «лайк» допису про конкурс та підписатися на сторінку @UkraineNOW.

До 1 березня 2021 року всі охочі можуть надіслати відеоролики для участі. За результатами конкурсу журі обере десять переможців. Вони зустрінуться з президентом та поспілкуються з ним «на найважливіші теми» у день 30-ї річниці незалежності України.

Мінкульт хоче створити спецназ, який захищатиме культурну спадщину

Оргкомітет назвав переможця на найкращий ескіз великого герба України