Зеленський просить Раду ліквідувати Окружний адміністративний суд Києва
УНІАН

Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва».

Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

«Досить сейфів, набитих мільйонами готівки, у пов’язаних із керівництвом суду осіб або очікування чергових записів скандальних розмов з кабінетів суддів, які думають, що переважують усе в нашій країні. Суд, одним рішенням якого може бути поставлений хрест на будь-якому досягненні держави, будь-якій реформі, буде ліквідований. Сприймайте це як сигнал до будь-якого суду, який зрадив повазі до закону», — наголосив гарант.  

В ОПУ вважають, що довіра до суду має бути безумовно, а у випадку ОАСК — вона вмерла.  

«ОАСК мав достатньо часу, щоб одуматися, подивитися на себе в дзеркало та віднайти там прості речі, які так шукають у ньому суспільство й держава, — справедливість, неупередженість і чесність. Замість цього бачимо чергові скандали з «плівками», корупцію пов’язаних осіб із забитими грошима сейфами та численні сумнівні рішення. Довіра до Окружного адміністративного суду м. Києва втрачена», — йдеться у повідомленні Офісу президента.

Довідка

6 квітня САП та НАБУ викрили на отриманні $100 тисяч хабаря двох адвокатів. Вони обіцяли вирішити питання в судовому позові через голову ОАСК Павла Вовка.

Один з адвокатів — брат Вовка Юрій Зонтов. Він працює у Службі зовнішньої розвідки. На час досудового розслідування його відсторонили від посади.

Chas News повідомляв, що НАБУ затримало брата голови ОАСК Вовка під час отримання хабаря у $100 тис.

Співучасника брата Вовка теж арештували. Застава — 2,95 млн грн