Зеленський розповів, чому політики бояться референдуму
Getty Images

Президент України Володимир Зеленський засудив політиків, які виступили проти ухвалення закону про референдум. Гарант зазначив, що референдум дозволить українцям відсікати те, що не відповідає інтересам суспільства. На його думку, громадяни України зможуть обирати речі, заради яких має працювати держава.

Про це український лідер розповів у Facebook.  

«Як багато страху з'явилося в деяких політиків та їхніх «партійних» коментаторів від нашого закону про референдум. Зовсім не у суспільства, а саме в політиків. Знаєте, чому вони так бояться референдуму? Все банально. Це їхній ключовий страх перед людьми. Це страх перед незворотністю тих змін, які відбулись у 2019 році. Коли дуже солідні діячі та діячки після десятиліть «царювання» у високих кабінетах вмить опинилися... без влади та впливу», — написав він.

 

Найбільше цього тижня вразило, як багато страху з'явилося в деяких політиків та їхніх «партійних» коментаторів від...

Posted by Володимир Зеленський on Friday, January 29, 2021

За його словами, зараз високопосадовці «живуть лише однією цинічною надією, що нібито можна відігратись і знову зібратися «клубом старих друзів» на печерських пагорбах, щоб вирішувати все в державі для власної вигоди і не питаючи в суспільства».  

«Референдум — це інституційна зброя людей, щоб відсікати те, що не відповідає інтересам суспільства. Та обирати те, заради чого має працювати держава…Друзі-політики, звикайте. Вам тепер завжди доведеться враховувати, що останнє слово буде не за вами, а за суспільством», — підсумував президент.  

Chas News повідомляв, що Верховна Рада підтримала закон Зеленського про референдум. Гарант наголосив, що «влада буде змушена прислухатися» до народу. 

Напередодні Тимошенко заявила, що «Батьківщина» хоче провести референдум з п'яти питань.

Закон про референдум: до чого тут Кучма, Янукович і хайп