Зеленський відповів на петицію про заборону повісток на вулицях

Президент Володимир Зеленський відповів на петицію про заборону видавати повістки на блокпостах та у громадських місцях.

Про це повідомили на сайті Офісу президента.

Автор петиції зазначив, що у деяких містах повістки роздають навіть у чергах на АЗС, водночас багато бажаючих не можуть вступити на службу.

Він запропонував набирати резерв з бажаючих йти на службу та заборонити видавати повістки у громадських місцях, а також оновлювати хвилі мобілізації, щоб люди, які не підпадають під поточну хвилю, могли уникати призову.

Зеленський нагадав, призов на службу здійснюється в порядку, який визначений законами про військову службу та мобілізацію. А порядок оповіщення військовозобов’язаних про їx призов на службу під час мобілізації та вручення повісток врегульовується відповідними актами Кабінету міністрів, Міністерства оборони та Генштабу ЗСУ.

«Враховуючи викладене, я звернувся до Прем'єр-Міністра України Д.Шмигаля з проханням комплексно опрацювати порушене в електронній петиції питання в контексті дотримання прав громадян та законодавства про військовий обов'язок i військову службу», — написав Зеленський.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Петиція про звання Героя України для Романа Ратушного набрала 25 тис. підписів