Зеленський закликав депутатів голосувати за непопулярні рішення для вступу в ЄС
ОП

Президент Володимир Зеленський виступив у Верховній Раді та заявив, що на шляху до вступу в ЄС Україні потрібно ухвалити десятки важливих законопроєктів.

За словами голови держави, зараз угода про асоціацію з ЄС реалізована вже на 63%, однак 37% все ще чекають на виконання. Зеленський звернувся до депутатів, наголосивши, що ще десятки законопроєктів необхідно розробити.

«Це також не буде просто, але цьому немає альтернативи. Навіть якщо ви знаєте, що не зберете оплесків тим чи іншим рішенням, однак якщо це рішення потрібне для складного, важливого європейського шляху, ви повинні ухвалити таке рішення», — закликав президент.

Нагадаємо, 1 липня у сесійній залі Верховної Ради України встановили прапор Євросоюзу. 23 червня Україні надали статус кандидата в члени ЄС. Рішення підтримали лідери 27 країн Євросоюзу на саміті Європейської ради. Chas News пояснює, що це означає та чи станемо ми повноцінним членом союзу.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

ЄС схвалив виділення Україні €9 млрд макрофінансової допомоги