404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Змова Трампа з РФ. У Сенаті США оприлюднили документи стосовно спецоперації «Перехресний ураган»
Getty Images

Очільник комітету з судової системи Сенату США республіканець Ліндсі Грем оприлюднив документи стосовно розслідування про ймовірну змову виборчого штабу президента Дональда Трампа з Росією. За його словами, розслідування ФБР і Мінюсту стало «одним з найбільш некомпетентних і корумпованих».

Про це повідомляє Fox News.

У 2016 році ФБР ініціювало розслідування після заяв розвідки про втручання Москви в президентські вибори в США. Його назвали «Перехресний ураган».

Грем опублікував стенограми інтерв'ю. Їх провів сенатським комітетом з представниками ФБР і Міністерства юстиції США з 3 березня по 29 жовтня 2020 року.

«Я вважаю розслідування Перехресний ураган наймасштабнішим системним провалом з боку вищого керівництва, але не відданих, працьовитих патріотів, які захищають нашу країну кожен день в Федеральному бюро розслідувань і Міністерстві юстиції», — наголосив очільник комітету з судової системи Сенату.

Республіканець каже, що судовий комітет опублікував «якомога більше матеріалів», за винятком засекречених. Їхній зміст не можна розголошувати.

«Важко повірити, що в Америці могло трапитися щось подібне на «Перехресний ураган». Суть в тому, що в майбутньому ми повинні мати більше стримувань і противаг, коли справа доходить до політичних розслідувань», — підсумував Грем.

Напередодні у Сенаті розповіли, коли розглядатимуть питання щодо імпічменту Трамп. 

Останній удар республіканців по РФ. Адміністрація Трампа готує нові санкції проти «Північного потоку-2»