Звинувачений у зґвалтуванні американець інсценував власну смерть. Його знайшли в Британії
nicholasalahverdian.com

Американець Ніколас Россі інсценував власну смерть, щоб уникнути відповідальності у справі про зґвалтування. 

34-річного чоловіка знайшли у лікарні в Глазго (Шотландія), куди він потрапив із псевдонімом Артур Найт. Тепер йому загрожує екстрадиція до США, повідомляє ВВС.

Обвинувачений у сексуальному насильстві Россі в грудні 2019 року заявив журналістам, що має пізню стадію неходжкінської лімфоми та помре за кілька тижнів.

У лютому 2020 року декілька ЗМІ повідомили, що чоловік помер. Якимось чином Россі вдалося покинути США та переховуватися у Великобританії.

Прокурор штату Юта, де чоловіка звинувачували в зґвалтуванні, заявив, що тепер у шотландському суді потрібно довести, що Артур Найт — це Ніколас Россі.

Окрім останнього псевдоніму, чоловік мав безліч інших, наприклад, Ніколас Алахвердян, Ніколас Алехвардян-Россі, Ніколас Едвард Россі, Нік Алан, Ніколас Браун та Артур Браун.

Персонал лікарні, в якій його знайшли з підключеним апаратом вентиляції легень через коронавірус, не знав, що Россі розшукує Інтерпол.

Раніше Chas News писав, що актора Кріса Нота, який грав роль містера Біга у серіалі «Секс і місто», звинуватили у зґвалтуванні дві жінки.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У Львові тіктокери інсценізували викрадення людини. Тепер їм загрожує покарання