404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Байден звинуватив Трампа у безвідповідальності й попередив про «руйнівні наслідки»
Getty Images

Обраний очільник Штатів Джо Байден закликав чинного президента США підписати пакет допомоги економіці. Раніше його ухвалив Конгрес країни. Байден підкреслив, що відмова Трампа — безвідповідальна. За його словами, вона може мати «руйнівні наслідки» для держави.

Про це повідомляє DW.

Обраний лідер наголосив, що якщо Трамп негайно не підпише закон, близько 10 млн американців втратять допомогу з безробіття.

Довідка

Пакет заходів зі стимулювання економіки США складає близько $900 млрд. Він передбачає виплату допомоги з безробіття до березня 2021 року. При цьому більшість громадян має отримати одноразову допомогу в розмірі $600.

Однак Трамп хоче збільшити одноразовий платіж до $2 тис. на душу населення. Раніше він зазначив, що може ветувати законопроєкт.

До січня 2020-го чинний президент США має підписати законопроєкт або  накласти на нього вето.

Передісторія 

Після виборів у США аналітики ключових американських медіа підбили проміжні підсумки голосування. Вони оголосили про впевнену перемогу Байдена у Пенсильванії та інших ключових штатах.

Ексвіцепрезидент набрав 306 голосів виборщиків, Трамп — 232. 20 січня Байден складе присягу президента та стане 46-м американським лідером. Трамп відмовляється визнати свою поразку і називає вибори сфальсифікованими.

Напередодні Трамп відмовився підписати законопроєкт, схвалений Конгресом, про $2,3 трлн допомоги й соцвиплати під час пандемії. 

«Фейковий президент». Трамп звернувся до Байдена