«Бидло зелене». Колишній нардеп Барна побився зі «слугою народу» в прямому ефірі (відео)

Колишній нардеп Олег Барна накинувся на співрозмовника з кулаками в прямому ефірі. Так він «розмовляв» із депутатом від «Слуги народу» Дмитром Соломчуком.

Інцидент стався на ток-шоу «Політика без правил».

Бійка виникла під час обговорення ринку землі. Політики замість дискусії почали обмінювались особистими образами. При цьому Барна грубо перервав опонента й сказав: «Не поводься, як бидло зелене».

Після цього Барна схопився з місця і накинувся на нардепа. Соломчук також піднявся, але Барна повалив його на крісло та продовжував бити противника кулаками.

Політиків довелося розбороняти ведучим. Коли учасників сутички відтягли в різні боки, депутат від «СН» відмовився продовжувати участь в ефірі та викликав на телеканал співробітників поліції.

Барна, бійки і матюки

Барна вкотре потрапив у скандальну ситуацію. Найвідоміший скандал за його участі трапився у грудні 2015 року, коли він намагався винести з трибуни Верховної Ради тодішнього прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

У жовтні 2018 року Барна обматюкав журналіста Ігоря Колтунова у кулуарах Верховної Ради. Так депутат коментував запитання журналіста про кнопкодавство.

У грудні 2018 року Барна в ефірі парламентського телеканалу «Рада» побився із депутатом від ВО «Свобода» Юрієм Левченком.

У 2019 році Барна напав на прихильника тодішнього кандидата у президенти Володимира Зеленського Святослава Юраша.

Нагадаємо, що Chas News підготував для вас огляд матюків від українських політиків.

Ще давайте пригадаємо бійки у стінах Верховної Ради в різні часи.

Депутата Шевченка, який їздив до Лукашенка, політрада «Слуги народу» може виключити з фракції