Борис Джонсон і гурт Kalush Orchestra виступили за проведення «Євробачення-2023» в Україні

Борис Джонсон, премʼєр-міністр Великої Британії, заявив, що пісенний конкурс «Євробачення-2023» має відбутися в Україні, а не у Британії.

Про це повідомляє Sky News.

«Звичайно, я хотів би, щоб він відбувся у нас. Але факт у тому, що вони перемогли та заслуговують на це. Я вірю, що вони можуть провести конкурс, і вірю, що вони повинні його отримати», — сказав Джонсон.

За його словами, «Євробачення» має відбутися в Києві чи будь-якому іншому безпечному українському місті, мовляв, попереду ще цілий рік.

Також Джонсон після візиту в Україну заявив, що Київ здався йому «набагато більш жвавим», ніж був.

Крім того, Олег Псюк, соліст гурту Kalush Orchestra, теж наголосив, що організатори мають змінити своє рішення і дати Україні шанс провести конкурс на своїй території.

Напередодні повідомлялось, що пісенний конкурс «Євробачення-2023» відбудеться не в Україні. Таке рішення Європейська мовна спілка (EBU), організатор змагання, пояснила неможливістю забезпечити гарантії безпеки у нашій країні через російське вторгнення.

Згодом у Мінкульті повідомили, що Україна оскаржить рішення про перенесення Євробачення-2023 до іншої країни.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Євробачення та діти: в Україні 68 дівчаток отримали ім’я Стефанія